יום ראשון, 6 בינואר 2013

חיפוי קירות חוץ-המלצות על חומרים ואופן הביצוע


כיום, עם ההתקדמות הטכנולוגית והדרישה הגוברת של בעלי בתים לחומרים מיוחדים לשם חיפוי קירות חוץ, תוכלו למצוא בשוק מגוון רב של חומרי חיפוי.
חומרים מויניל, מעץ ואפילו מפלסטיק זמינים היום בשוק הבניין. לכן, כאשר שוקלים את אפשרויות החיפוי החיצוני לבית שלכם, חשוב קודם כל לראות מהם החומרים הזמינים בשוק.
החומר המועדף היום לחיפוי בתים הוא ויניל לשם חיפוי קירות חוץ.אבל בנוסף תוכלו למצוא מספר רב של מגמות שמתפתחות היום בתחום חומרי החיפוי לקירות החיצוניים של הבית.
אחת המגמות הנפוצות היום היא ערוב של חומרים כדי להעצים את יופיו וייחודו של הבית. לכן, כשמדובר בחיפוי קירות חוץ ניתן לראות שימוש בחומר חיפוי אחיד אבל בצבעים שונים. מסיבה זו חיפוי חיצוני מויניל עדיף כחיפוי קיר, כיוון שהוא זמין בצבעים שונים.

אבן ועץ גם הם בחירה מועדפת לחיפוי קירות הבית החיצוניים כאשר אתם מחפשים אחר חומרים טבעיים. עם זאת, כמו כל חומר טבעי, העץ נוטה להיפגע מתחלופות מזג האוויר. לכן יש הטוענים שהבחירה בחיפוי עץ היא לא הבחירה האידיאלית לחיפוי קיר חיצוני.

לעומת העץ, הויניל מגן על הבית לא רק מהשפעותיו המזיקות של מזג האוויר, אלא הוא גם דורש פחות תחזוקה. יש אנשים שמעדיפים לבחור בחיפוי ויניל לרוב קירות הבית החיצוניים, וקיר אחד לחפות באבן.
זכוכית אמנם לא נחשבת לאופציה נפוצה לחיפוי הקירות החיצוניים של הבית, אבל יש אנשים שמעדיפים להשתמש בזכוכית, בעיקר באזורים שהם אזורי האירוח של הבית.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה