יום שני, 21 בינואר 2013

רגע לפני החזרה לבית הספר: עיצוב חדרי ילדים באמצעות וילונותרגע לפני שחוזרים לבית הספר, כדאי לעצור ולחשוב על שדרוג חדר הילדים, הרי הילדים מבלים לא מעט זמן בחדר הילדים, בין אם לצורך הכנת שיעורי בית או אירוח חברים. הוספת וילונות לחדר ילדים תשדרג את מראה הוילונות לבית. בחירה נכונה של וילונות לחדרי ילדים תתייחס לסגנון העיצובי של החדר,לרמת ההצללה.

מתלבטים כיצד לעצב את חדר הילדים ? במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא טיפים שונים לעיצוב  וילונות לחדר ילדים.

 להדגיש את הייחודיות בחדר הילדים

בשנים האחרונות ניתן להבחין בטרנדים שונים בכל הקשור לעיצוב חדרי ילדים. אם בעבר חדרי ילדים היו מעוצבים בצורה סטנדרטית שכללה שולחן, כסאות אורח וכסאות עבודה, כיום כבר ברור כי חדרי ילדים הם לא רק החדרים בהם הילדים מכינים שיעורי בית או משחקים עם חברים, אלא הממלכה הפרטית של הילדים.

לכן, ישנה חשיבות רבה לבחור בתבונה פריטי עיצוב לחדר, ובייחוד וילונות. אם בחרתם לעצב את החדר הילדים בצורה מקורית למשל, בסגנון בוב ספוג ואתם לא מעוניינים שהוילונות ימשכו את תשומת הלב, כדאי לבחור וילונות שקופים שיתאימו לחדר. וילונות מסוג זה יעניקו את רמת ההצללה הנדרשת.מאידך, כאשר אתם מעוניינים שהוילונות יקבעו את הטון העיצובי של החדר,כדאי לבחור וילונות בעלי צבעים עזים למשל,אדום.


חשיבות ההצללה בחדר ילדים

כאמור,אין ויכוח על חשיבותם של וילונות לחדר ילדים, אך מלבד עיצוב וילונות יש לחשוב על פרמטר נוסף כאשר באים לבחור וילונות לחדר ילדים והוא הצללה.עבור חדרי ילדים מומלץ לבחור וילונות שיעניקו את רמת הצללה גבוהה. בנוסף,יש לתת את הדעת על נושא הבטיחות ולרכוש וילונות לחדרי ילדים בעלי חוטים קצרים על מנת לא לאפשר לילדים לשחק עם הוילונות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה