יום שלישי, 12 בפברואר 2013

חיפוי קירות חוץ - כל המידע והטיפים הנחוצים


חיפוי קירות חוץ נועד לבודד קירות חיצוניים. השלב הראשון של החיפוי הוא מכאני ומתבצע בעזרת אבזרי פרזול ודבק, והשלב השני כולל חיפוי בשכבות הגנה שונות. הגימור של הקיר יכול להיות במרקם חלק, מחוספס או אפילו מצויר. החיפוי יכול להיעשות באמצעות אריחים, עץ, אבן או בריקים.

הגימור אמור לכסות את כל צידו החיצוני של המבנה, כולל לבנים קיימות, והוא עשוי לשנות לחלוטין את המראה של הבניין. לכן צריך קודם כל לבדוק אם יש צורך באישורים לתוכניות שלכם.

בעת ביצוע חיפוי הקירות, כדי למנוע התעבות, חשוב לבודד לחלוטין את האזורים שנמצאים מסביב לחלונות, כאשר עומק הבידוד צריך להתאים לרוחב מסגרת החלון.

אם על הקירות משתרגים צינורות חיצוניים, חשוב מאד להסירם ולהחליפם, וייתכן שיהיה צורך להרחיב את אדני החלונות כדי להתאימם לשיפוץ שעובר כל המבנה המקורי.
החיפוי מגיע במגוון רחב של צבעים, צורות אטרקטיביות, לוחות עץ, אריחי אבן או חימר, לוחות אלומיניום או בריקים.

אפשר גם לחפות את הקירות באמצעות חול עבה ותערובת מלט על גבי רשת תיל, או בטון דק וקל יותר, על גבי רשת סיבים חזקה. בדרך כלל חיפוי זה זול יותר מהחיפויים האחרים.

כאשר אתם מחפשים את החיפוי המושלם עבורכם חפשו את החומר שחוסך באנרגיה ומספק בידוד מושלם למבנה.

מציאת קבלן לחיפוי קירות חוץ


בידוד של קיר חיצוני צריך להיעשות על ידי בעל מקצוע מומחה שהוכשר כראוי למלאכה זו. יש מספר חברות שמספקות מערכות לחיפוי קירות חיצוניים, שמספקות בידוד מרבי לבניין ועומדות בכל הדרישות והתקנות הנדרשות כדי לבצע עבודה איכותית וברמת בטיחות גבוהה.

כמו כן חברות מקצועיות יוכלו להציע לכם את הפתרון שמשלב גם חיסכון רב באנרגיה וגם בידוד מרבי לבית שלכם.
חשוב לזכור שאיש המקצוע יזדקק לגישה מלאה לקירות החיצוניים של הבית שלכם. לכן, יש להכין את המקום לפני תחילת העבודה.

ומה לגבי הלחות?

בידוד קירות הבית החיצוניים שנעשה כראוי יעניק לכם שכבה חדשה עמידה בפני פגעי מזג האוויר שתגן עליכם מפני הלחות במשך שנים רבות. שכבה זו אמורה להתמודד עם כל בעיות חדירת הלחות שאולי סבלתם מהן עד כה, ובנוסף הבידוד יגדיל את הטמפרטורה של פני השטח הפנימיים של הקיר ויפחית את הסיכוי שייווצר עיבוי על הקירות החיצוניים.

מאמר נוסף בנושא חיפוי קירות חוץ

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה