יום רביעי, 13 בפברואר 2013

טיפים ועצות לשדרוג או שיפוץ המטבחבשעה טובה החלטתם לשפץ את המטבח שלכם. יש האומרים שהמטבח הוא הלב של הבית, בו מתנהלות השיחות הכי חשובות, בתוכו נפגשים כל בני הבית - בבוקר ובערב. המטבח הוא ללא ספק חלק מרכזי בבית שלנו.
בין אם אתם בשלנים רצינים ובין אם אתם לא מבלים שעות נוספות במטבח. מטבח ראוי ונח הוא חובה בכל בית.

החלטנו להביא בפניכם טיפם ועצות לקראת שיפוץ המטבח:

תאורה חזקה ולא רומנטית - זכרו שבמטבח רוב הזמן אנחנו עובדים או אוכלים. תאורה לא נוחה תקשה על החויה שלנו . לדוגמה : אם אנחנו קוצצים ירקות ובין אם אנחנו לשים את הבצק - תאורה טובה היא זו שתקל עלינו.
ומהי תאורה חזקה אתם שואלים ? תאורה בהירה וזורמת. הימנעו משימוש בצבעים כהים ובאור שהוא עמום.

השתמשו באי באמצע המטבח כיחידת אחסון - אי באמצע המטבח יכול לשמש כמשטח עבודה, מתאים לאנשים אשר מארחים הרבה ושיש להם מטבח גדול. כמובן אי יכול לשמש כמקום לאכול עליו אם מוסיפים לו כסאות בר גבוהים.
אנחנו ממליצים להשתמש באי כיחידת אחסון. אפשר להוסיף מגרות אשר משתלבות עם האי ולאחסן בהם כלים מתאים לעבודה או כלי מטבח.

מומלץ להחליף את השיש - אנשים רבים משקיעים בעיצוב המטבח, בדלתות חדשות, פינות נוספות וכד' אולם לא משקיעים בשיש חדש. אנחנו סבורים שלשיש יש השפעה רבה על המראה של המטבח. גם כאשר מעצבים מטבחי יוקרה -שמים דגש על עיצובו של השיש וממליצים על שיש איכותי או על שימוש באבן קוריאן

כיורים מעוצבים - כיור מעוצב יכול לשדרג את המראה של המטבח. על הכיור להתאים לעיצוב המטבח ולמיקום שלו. כיור מעוצב הוא זה שיאיר את הפינה של שטיפת הכלים במטבח. כמו כן אפשר להוסיף ברז מעוצב שישתלב נפלא עם הכיור.

לסיכום - עיצוב ושדרוג של מטבח עלול להיות תהליך מאד מורכב אבל בתוך שפע העצות והמורכבות עלינו לשים לב לטיפים שבדרך. חשוב מאד לשמור על האופי של המטבח ועל ההרמוניה של הבית , בין אם יש לכם ריהוט מעוצב ובין אם החלטתם לשפץ את המטבח בלבד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה