יום חמישי, 21 בפברואר 2013

טיפים לשבירת העיצוב השגרתי במטבח


המטבח שלנו, במיוחד בחברה הישראלית, מהווה את אחד מהאיזורים המרכזיים והאסטרטגיים ביותר של הבית כולו. מעבר לתפקוד הבישול והכנת האוכל החשובים כל כך, המטבח מהווה את ליבו של הבית בו מתרכזים כל בני הבית, כולל האורחים, בשעות השונות של היום, בין אם לקרוא עיתון, בין אם להכין שיעורי בית, בין אם זה מעבר זריז דרך המקרר לפני או אחרי הכניסה לבית ובין אם זה לשיחות החולין של בני הבית או האורחים שמגיעים אליו.

העיצוב של מטבח הבית הוא חשוב, הוא אחראי על הנוחות והנינוחות של השהייה בחלל ומאחר ואנחנו נמצאים בו די הרבה זמן , כדאי שהשהייה בו תהיה נעימה ונחמדה.
ישנם פרטים שונים שנוכחותם במטבח תעשיר לא רק את הפונקציונאליות של המטבח עצמו אלא גם תשדרג את העיצוב והנראות שלו- בר מים מינרליים הוא ללא ספק אחד מאותם פריטים חיוניים שהם פשוט בגדר חובה בכל בית.

הכניסו קצת צבע וזרימה למטבח- תתחדשו עם בר מים מינרליים

כאשר מדברים על בר מים מינרליים כדאי לדעת כמה דברים.
ראשית, מבחר הדגמים החדשים של בר מים ב 2013 הוא עשיר, מדליק ומתאים לכל גודל וצורך, מה שאומר שתוכלו להנות ממים חמים, פושרים, קרים ואפילו ממים מוגזים בכל רגע שתרצו, בלחיצת כפתור אחת בלבד, אלה יהיו מים נקיים, טעימים ובריאים במיוחד.

המראה של בר מים מינרליים יעניק תחכום, צבע והמון חיוניות למטבח שלכם, והוא יהפוך אותו למקום שהרבה יותר נעים לשהות בו. הוא יסיע להפרד מהקומקום החשמלי לשלום מה שיפנה מקום ויחסוך הרבה כאב ראש בהחלפה תדירה של הקומקום וניקוי המתמיד מהאבנית המצטברת כל הזמן באופן בלתי נמנע.
נקודה נוספת שחשוב להתייחס אליה בכל אשר נודע לבר מים מינרליים היא העובדה שנוכחותו בחלל מגדילה את כמות צריכת המים שלנו שתמיד מעטה מדי. אנחנו לא שותים מספיק מים ובמיוחד במדינה חמה כמו ישראל, מדובר בבעיה גדולה. נוכחותם של מים טעימים, זמינים ובכל טמפרטורה שנחשוק בה מגדילה את כמות צריכת המים באופן ניכר. מים איכותיים חשובים לא רק לשתייה אם כי גם לבישול. נוכחותו של בר מים תשפר את הבריאות בכל האספקטים.

ומה עם שדרוג המטבח של המשרד ?
אם כבר מדברים על מטבחים, אז גם זה של המשרד מהווה מקום אסטרטגי וחשוב, לא פחות מזה של הבית, וגם כאן- בר מים מינרלים יכול רק לשדרג. במקום שבו לכל דקה יש חשיבות- עיזרו לעובדים שלכם לחסוך זמן המתנה להרתחת הקומקום ופנקו אותם בבר מים איכותיים וטעימים שיהיו מורתחים בלחיצה על כפתור. בר מים במשרד יעניק למטבח אווירה נעימה יותר ויבטיח שהעובדים שלכם ישתו יותר מים, יהיו בריאים, מאושרים ופרודוקטיביים הרבה יותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה