יום שני, 15 באפריל 2013

צאו מהקופסא ושלבו אביזרים נוספים בעיצוב המטבח


עיצוב המטבח הוא אחד הנושאים החמים ביותר בבית כולו, בכל בית. לאור העובדה שבבתים רבים בישראל המטבח והסלון חולקים חלל משותף- המטבח מהווה את הפנים של הבית, אך גם במקרים שבהם לא כך המצב והמטבח נמצא בחלל נפרד, הוא עדין מהווה את אחד מהאיזורים המשותפים החשובים והסוענים ביותר של הבית כולו ובכך הנראות והעיצוב שלו הופכים לאינטגראליים וחשובים ביותר.

אנחנו מקפידים לשמור על אוירה נעימה, על הנקיון שמהווה את אחד מהיסודות המרכזיים והחשובים ביותר של המטבח ומשתדלים לשפץ אותו בכל הזדמנות שרק אפשר. אלא שחשוב לזכור שעל מנת להפיק את המקסימום מהמטבח בבית לא בהכרח חייבים לרוץ ולשפץ בכל רגע אפשרי את המטבח וישנם כמה אלמנטים שיוכלו לסייע לכם להעניק למטבח מראה חדיש ונוצץ יותר, יאפשרו לכם לספק לו פונקציות חיוניות שיהפכו את המטבח למקום פורה יותר, נגיש ונח יותר גם מבלי שתעשו מהפכות.

פרטים קטנים שעושים הבדל גדול

מיניבר לבית הוא אחד ממוצרי החובה בכל בית ובמטבח בפרט. מעבר לתרומה האדירה שלו באספקת מים איכותיים וטעימים הוא גם מעודד לשתות יותר וזאת משום שיש בכל עת מים איכותיים, בטמפרטורות שונות- דבר שמעודד לשתות יותר. מיניבר יספק מי שתייה מינרלים ואיכותיים שיעניקו בריאות וטעם לכל בני ובאי הבית, הוא יעניק אפשרות של מים קרים, פושרים או רותחים ובמתקנים שונים ניתן אף להפיק מים מוגזים והוא יבטיח שכולם יתחילו לשתות יותר, הרבה יותר.

מיניבר לבית מוסיף לא רק בתרומתו לבריאות אלא מהווה אלמנט עיצובי מדליק שמשתלב עם כל סגנון ומוסיף שיק, צבע ואופנתיות לחלל שבו הוא מצוי, בין אם אתם מחליטים למקם אותו במטבח ובין אם תעדיפו למקם אותו בחדר האוכל או אפילו בסלון.

המבחר הגדול של מיניבר לבית מאפשר לכם לקבל פתרון מדהים בכל אריזה שרק תבחרו. אם אין הרבה מרחב במטבח תוכלו לבחור מיניבר קטן שלא יתפוס מקום כמעט בכלל, יהווה פנינה עיצובית מדליקה ויספק את המענה המושלם למי שתיה בבית. אם יש מרחב ואתם רוצים להתפרע תוכלו להתפנק במיניבר גדול, מעוצב ומתוכחם במיוחד שיוכל לספק לכם קשת רחבה של פונקציות למי שתייה ובכך להעשיר את חוויית השתיה שלכם בצורה שאין שניה לה.

 הפרטים הקטנים, בכל חלל ובמטבח בפרט- עושים הבדל מהותי וביכולתם לעניק משמעות חדשה לחלוטין לכל מקום. בין אם אתם עושים מהפך מוחלט ובין אם אתם רוצים סתם לשנות קצת אווירה- חשוב שתזכרו שהכל מתחיל ונגמר בפרטים הקטנים. תאורה, מוצרי פרזול, כוסות, פתרונות אחסון ופרטי נוי יאפשרו לכם להעניק למטבח שלכם מראה חדיש ונוצץ מבלי שתהיה חייבים לשבור קירות ולהחליף ארונות. בין אם אתם אוהבים חצפים ובין אם אתם בוחרים בסגנון מינימליסטי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה