יום שלישי, 23 באפריל 2013

טיפים לעיצוב דירה שכורה


נניח שהחלטתם לחפש דירות להשכרה בחיפה. איזור נוח ושקט, ים בקרבת מקום, נופים יפים ועיר מרכזית ומטופחת. מבין שלל הדירות להשכרה בחיפה מצאת את הדירה אותה תרצו לשכור, אולם ברור לעין כי הדירה זקוקה לטיפוח קל על מנת להפוך אותה לשלכם באמת. כאן בדיוק עולה השאלה, האם כדאי בכלל לבצע עיצוב מחדש לדירה שאותה משכירים? רוב הזוגות הצעירים חולמים על קניה של דירה, אולם עקב מחירי הדירות הגבוהים, הם נאלצים להסתפק בדירה להשכרה באופן זמני עד שיוכלו לחסוך את הסכום הנדרש. לרוב, זוגות אלו מחפשים דירות במחירים זולים כמו דירות להשכרה בחיפה, בכרמיאל או בחדרה, באיזורים קצת פחות יקרים, על מנת לחסוך קצת כסף וכך גם לרוב נראות הדירות אשר זקוקות לעיצוב מחדש.

משך זמן ההשכרה כתלות באופי העיצוב?
הדילמה האם לבצע שיפוץ בדירה השכורה מוכרעת לרוב עקב גורם הזמן. באם החלטתם להכנס לדירה שכורה רק לטווח זמן קצר מאחר והדירה שרכשתם עומדת להיות מוכנה בקרוב, או שמא אתם מתכננים ירח דבש ארוך בחו"ל, אולי כדאי לספוג קצת את אי הנוחות ולא לבצע שיפוץ. באם החלטתם לחפש מבין הדירות להשכרה בחיפה מאחר וההורים שלכם גרים  ליד, אתם זקוקים לסיוע עם הילדים, ואינכם מתכוונים לעזוב את הדירה בקרוב, אולי כדאי בכל זאת להשקיע בעיצוב של הדירה, מינימאלי ככל שיהיה, במסגרת התקציב הכלכלי בו אתם יכולים לעמוד, ומבלי לפגום בחסכונות שלכם ששמורים לאירועים חשובים יותר.

כיצד ניתן להפוך דירות להשכרה בחיפה לביתיות?
אם בכל זאת החלטתם ללכת על האופציה השניה, ולבדוק דירות להשכרה בחיפה לטווח ארוך, הנה לכם כמה עצות כיצד להפוך את הדירה לביתית יותר:
·         תמונות: תליה של תמונות על קירות הבית משפרת את האופן בו הוא משרד חמימות באופן מיידי. על מנת להפוך אותו לביתי יותר תוכלו לתלות תמונות של בני הבית או המשפחה.
·         עציצים וצמחים: עציצים וצמחים במידה יכולים להפוך את הבית לחיוני יותר ולהעניק אווירה נינוחה ונעימה.
·         רהיטים: ריהוט מוסיף בדרך כלל למילוי של הבית, ותורם לתחושה כי החלל ששכרתם הוא אכן שלכם, מאחר והדברים הממוקמים בו שייכים לכם.

כיצד ניתן לעצב דירות להשכרה בחיפה מבלי לבזבז הון?
אם בכל זאת ברצונכם לעצב מחדש את הדירה, אך התקציב העומד לרשותכם הוא דל ביותר, תוכלו להשתמש באמצעים זולים כמו:
·         טפטים: טפטים זולים ויפים ניתן למצוא כמעט בכל מקום. טפטים יכולים לשמש כהדבקה על הקירות, הדבקה על הארונות, ואפילו על רהיטים שונים בחדר הילדים למשל, על מנת להפוך את האווירה לשמחה יותר.
·         שטיחים: שטיחים זולים ניתן למצוא בהרבה מקומות בשוק, ואין כמו שטיח על מנת ליצור אווירה חמימה וביתית.
·         ציורי קיר: בהנחה שאחד מבני הבית כשרוני מספיק, תוכלו לנצל את הכשרון ולצייר על הקירות, מה שיוסיף חן ויופי לעיצוב.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה