יום ראשון, 19 במאי 2013

סוככים ומרקיזות - פתרונות הצללה מעוצבים לביתאחד היתרונות של בעלות על מרפסת הוא שאתם יכולים ליהנות מאוויר צח גם כשאתם טכנית בתוך הבית שלכם. עם זאת, בימינו כפי שאתם יודעים, חשיפה מוגזמת לשמש מהווה גורם סיכון בריאותי המדרגה הראשונה. אז איך מצליחים ליהנות משהייה באוויר הפתוח, להישאר מוגנים מנזקי הקרינה ותוך כדי כך לשדרג את המראה של הבית?
התשובה לכך היא חד משמעית – סוככים. אם בעבר הסוככים היו פתרון פרקטי להצללה, הרי שהיום הם מהווים תוספת דקורטיבית משמעותית ועל כך יעידו מיטב מעצבי הפנים בישראל. היתרון הגדול של שימוש במרקיזות או בסוככים מכל סוג אחר הוא שבניגוד לסגירת מרפסת, אין שום צורך באישור מאף גוף שהוא לצורך התקנתם. מדובר ללא ספק בצורה הזולה, הפשוטה והמהירה ביותר לשדרג את הבית שלכם.

מרקיזה, אצולה בבית שלכם
המרקיזה מהווה פתרון רב עונתי שמסוגל להתמודד עם נזקי מזג האוויר הן בקיץ והן בחורף. עד לשנים האחרונות שלד המרקיזה היה מיוצר מעץ בלבד. למרות שהעץ היווה תוספת כפרית לעיצוב הכולל, התחזוקה שלו הייתה רבה, השלבים השונים היו נוטים להישבר לעתים קרובות, הבלאי היה רב ולרוב מרקיזה מעץ לא הייתה שורדת למעלה משלוש עד ארבע שנים. כיום מתקינים את שלד המרקיזה מאלומיניום מחוזק. את החוזק והגמישות של האלומיניום משלים שימוש באוקולון מועשר אלסטי ממנו מיוצרים לרוב הפינות והצירים של המרקיזה.
את האסתטיקה של המרקיזה מעניק לה הכיסוי. ברוב המרקיזות בישראל נעשה שימוש ביריעת PVC גמישה שמספקת אטימות מלאה בפני רטיבות והגנה מושלמת מפני קרינת השמש. כיום ניתן לבחור כיסויים במגוון עצום של דגמים בגוונים רבים ודוגמאות שונות על מנת להתאים בצורה מרבית את הסוכך לעיצוב הכללי של המרפסת והבית. מרקיזה מודרנית שמיוצרת מחומרים איכותיים היא בדיוק התוספת שאתם זקוקים לה כדי ליהנות מישיבה במרפסת שלכם בכל ימות השנה ללא קשר למזג האוויר בחוץ. בנוסף, במידה והיא מותקנת על חלונות העסק, המרקיזה יכולה להוות תוספת מוצלחת לשיווק, פרסום ומיתוג העסק שלכם.

סוככים חשמליים, הטכנולוגיה בשירות הנוחות
סוככי זרועות חשמליים הם סוככים שניתן לקפל בלחיצת כפתור לתוך תיבת אחסון הרמטית ועמידה למים. למרות שכיום ישנם גם סוככים שנגללים בצורה ידנית בעזרת מנואלה למשל, הנוחות שבסוכך חשמלי, אינה ניתנת להשוואה. סוככים חשמליים מאפשרים בנוסף לקיפול ולפריסה מהירים ונוחים גם כיוונון של זווית הסוכך. בצורה כזו תוכלו להתאים את זווית ההצללה בהתאם למיקום השמש או בהתאם לכיוון טיפות הגשם ולקבל הגנה מלאה בכל עת.
בדומה למרקיזות, גם הסוככים המודרניים מספקים לכם עמידות מלאה בכל תנאי מזג האוויר ושנים ארוכות של שימוש ללא דאגה לתחזוקה כלשהי. חשוב מאוד לבחור חברת התקנות שמעניקה אחריות מלאה הן על המוצרים והן על ההתקנה. בנוסף כאשר רוכשים סוככים חשוב לוודא שמותקנים אצלכם בבית אך ורק רכיבים שנושאים את תווי התקן הישראליים שנחשבים למחמירים ביותר

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה