יום חמישי, 27 ביוני 2013

עיצוב פינות אוכל

כמו כל תחום של עיצוב ושל רהיטים, גם הענף של עיצוב פינות אוכל משתנה ומתפתח כל הזמן. תמיד יש רעיונות חדשים, גימורים חדשים, חומרים חדשים שממציאים או שמחדשים ואף פעם לא נמצא שתי פינות אוכל דומות או זהות. אנשים מייחסים חשיבות רבה לבחירה של פינת אוכל מפני שהם יודעים שסביב פינת האוכל יישבו כל בני המשפחה בעת ארוחה או זמן משותף, כזה שייצור חוויות וזיכרונות משפחתיים עבור כולם. לכן חשוב מאד לבחור את פינת האוכל המושלמת, זו שהכי אוהבים ולנצור את הרגעים שיושבים בה.

מה מיוחד בתחום של עיצוב פינות אוכל?

כאשר איש מקצוע עובד על עיצוב מיוחד של פינת אוכל, הוא יכול לנצל את ההזדמנות ולהכניס לעיצוב הרבה מאד מהטעם האישי שלו, האהבה שלו לחומרים מסוימים או מוטיב שחשוב לו להטביע בתוצר הסופי. למשל, ישנם בעלי מקצוע שמתחברים מאד לעיצוב הכפרי ולכם הם יכניסו בשולחן ובכיסאות עיטורים וגימורים שמאפיינים את העיצוב הכפרי – צבעי פסטל חמים ועדינים, חריטות של פרחים או עלים ועוד. בניגוד אליהם, יש את המעצבים שמתחברים יותר לעיצוב המודרני והם מעדיפים לחסוך בעיטורים ולהשאיר קו נקי, לשמור על זוויות ישרות ונקיות ומינימום קישוטים.

עיצוב אישי

מי שקנה דירה חדשה ומשקיע על העיצוב של כל החדרים והרהיטים פונה לנגר על מנת לבצע עיצוב אישי של פינת האוכל לדירה החדשה. אנשים אלה לוקחים בחשבון שהעלות תהיה גבוה בהרבה מאשר של קניית פינת אוכל מוכנה, אך אין ספק שפנייה למומחה של עיצוב פינות אוכל תניב עבורם את התוצאה המושלמת שאותה הם רוצים לדירה החדשה שלהם. הם יוכלו להתייעץ עם המומחה לגבי הצבעים, המיקום ואפילו בעניין התאמת התאורה באופן מושלם לפינת הישיבה.


אין ספק שכאשר העיצוב הוא בדיוק כפי שרצה הלקוח, הוא קשור הרבה יותר לפינת האוכל מאשר היה בוחר רהיטים מתוך תצוגה. הישיבה בפינת האוכל עם בני המשפחה הופכת לחוויה אחרת, כזאת שתפיק הנאה ועונג רבים עבור כולם, גדולים כקטנים. עיצוב פינות אוכל מתאים לכל אחד ואחת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה