יום שני, 23 ביוני 2014

עיצוב חצר הבית - כל הטיפים שאתם חייבים לקרוא

אם אתם בעלים של בית פרטי עם גינה סביר להניח שיותר מפעם אחת עברה לכם המחשבה אך אפשר לשדרג את הבית? אך אפשר לעצב את הבית ולהכניס בו נראות שונה? בהרבה מקרים שיפור ועיצוב חצר הבית מהווה פתרון מעולה וגם זול יותר.

אנשים החיים בבית עם גינה יכולים לשדרג את הבית בצורה מהירה יותר וללא עלויות כל כך גבוהות. אך עושים את זה? עיצוב חצר הבית יכול לתת לבית שלכם נראות אחרת ושונה לחלוטין ולהכניס אור לבית. 
כשנכנסים לבית בדרך כלל עוברים דרך חצר הבית. כשחצר הבית מטופלת ומעוצבת כמו שצריך זה גורם לשינוי מהותי בבית ובעיצוב שלו. עיצוב החצר יכול להיות בעזרת מספר מרכיבים כגון פסלים מפוזרים בחצר, שולחם עם כיסאות, שער חשמלי מעוצב ועוד.


טיפים שיעזרו לעצב את חצר הבית באופן עצמאי

יש המון מרכיבים שיכולים לגרום לחצר שלכם להראות הרבה יותר טוב ולשנות את כל הנראות של החצר. להלן מספר טיפים שיכולים לעזור לכם לעצב  את חצר הבית שלכם באופן עצמאי.

1.      פסלי גינה – על מנת שהגינה שלכם תראה ממש כמו גינה ניתן להוסיף פסלי גינה. היום יש פסלים במגוון של צורות כגון גמדים, פטריות, צפרדעים וכדומה. הוספה של פרטים אלו יכולים לתרום בצורה משמעותית לכל נושא העיצוב של החצר שלכם.

2.      צמחיה – צמחיה בגינה נותנת מראה פורח לחצר הבית ותוסיף צבע לחצר. ניתן לשתול פרחים, עשבי תיבול, עצים וכדומה על מנת לתת עיצוב של יער בחצר.

3.      עיצוב שער הכניסה – במידה ויש לכם שער כניסה או שער חניה ניתן לעצב את שער החניה כך שיתאים לכל החצר. ניתן לצבוע את השערים, ניתן להזמין שער לפי עיצוב אישי ועוד. כל אלו יתרמו למראה הכללי של החצר והכל יהיה מתאים לשאר חלקי החצר

4.      הוספת נישות שונות – במידה ויש לכם חצר גדולה ניתן להוסיף כל מיני פינות ישיבה, ערסלים, פינת מנגל וכדומה. כך ייווצר מצב שבו לכל דבר יש את הפינה שלו ואת המקום שלו.

נגיעה אחרונה

אחרי שסיימנו להוסיף פריטים, לעצב את הגינה, להתאים את שער הבית לשאר חלקי הגינה ולמקם את הפסלים השונים קיבלנו גינה מעוצבת. לאחר סיום העיצוב עבודתנו עוד לא הסתיימה, חצר בבית זהו חלק שצריך תמיד להשקיע בו. צריך להשקות את הגינה, לנקות את העלים, להוציא חפצים מיותרים, לנקות את הכיסאות והשולחנות ועוד. במידה ותחליטו שאתם לא מעוניינים לדאוג לנראות החצר באופן שוטף תצטרכו לחיות עם גינה לא נקייה ומבולגנת. 
חשוב לזכור כי היום יש אנשי מקצוע שניתן להיעזר בהם במקרה הצורך החל מגננים, מעצבי גינות וכדומה. אנשים אלו ידאגו לניקיון הגינה ולטיפוח שלה. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה