פרגולות אלומיניום בפתח תקווה

למה פרגולת אלומיניום

פרגולה מאלומיניום נחשבת לפרגולה בראש שקט, התחזוקה מינימלית ביותר ומבחינת משקלים פרגולה מאלומיניום קלה יותר מפרגולות ברזל או פרגולות עץ שונות שמשקלם לפעמים באופן מפתיע כבד משמעותית מפרגולות מאלומיניום. פרגולה מאלומיניום עמידה בכל מזג אויר ואינה מתבלה כפרגולת עץ שלאורך השנים דורשת תחזוקה ברמה שנתית, במקרה שפרגולת עץ לא מתוחזקת נכון ובקפידה הבלאי גבוה עד איבוד החומר לגמרי. לעומת זאת תחזוקת פרגולה מאלומיניום דורשת ניקיון טוב ושימון הצירים במקרה של פרגולות רפפות או פרגולות נפתחות. המחירים כמובן מעט יותר גבוהים מפרגולות העץ אך לעומת תחזוקה שוטפת ופחד מבלאי בעתיד בפרגולות העץ יש שיבחרו דווקא בפרגולות אלומיניום בפתח תקווה ויקנו בזה שקט לאורך שנים רבות בהן לא יצטרכו לצבוע ולסגור סדקים למיניהם שנוצרים במשך זמן ממושך ללא טיפול ראוי בעץ. מבחינה עיצובית לפרגולות האלומיניום יש המון מה להציע, מגוון רחב של צבעים מטאלים וצבעי פאסטל וזית שמתאימים יותר לאזורי הגינה והצמחים טקסטורות שונות לפי בחירה ואפילו ציורים ונופים שיקשטו את הפרגולה שלכם בשלל  גוונים.

פרגולת עץ או פרגולת אלומיניום

כל פרגולה עץ או אלומיניום מוסיפה צל נוסף בחצר, וכך אנו מקבלים עוד מרחב בחצר לשימושים שונים, לפרגולות העץ ולפרגולות האלומיניום יש יתרונות וחסרונות: פרגולות עץ הן יותר סטטיות ואין גיוון רב בצורתן בפרגולות אלומיניום בפתח תקווה לעומת זאת האפשרויות גדלות בין אם תרצו פרגולה חשמלית, פרגולת תריסים או לחליפין פרגולה נפתחת ונסגרת האפשרות פתוחה בפניכם.

 

תחזוקת פרגולת אלומיניום לעומת עץ

אחד השיקולים שחייב לקחת בחשבון לפני בחירת פרגולה הוא נושא התחזוקה.
בפרגולת עץ התחזוקה לאורך השנים גדולה יותר אם בצבע שדוהה ומצריך שימון של העץ והכנה שלעיתים לוקחת המון זמן יקר, כיסוי הסדקים שנוצרים לאורך השנים וכו' וכמובן חומרים נוספים ששומרים על העץ באיכות טובה לאורך השנים. מחירי החומרים לא גבוהים במיוחד אך העבודה הנדרשת לשימור פרגולת עץ דורשת לעיתים זמן רב או תשלום לבעלי מקצוע שיבצעו את העבודה במקומכם. לעומת זאת נושא התחזוקה בפרגולת אלומיניום כמעט ואינו מורגש אין צורך לחדש את הצבע והחומרים לא עוברים שינויים קיצוניים אפילו תחת השמש החזקה שלנו.

פרגולת אלומיניום לחצר

פרגולה לחצר מאלומיניום היא הבחירה המשתלמת ביותר אם בהוצאות תחזוקה לאורך זמן ואם בעיצוב מרהיב ומשתנה לפי טעמכם. גשמים או רטיבויות למיניהם אינם מהווים בעיות של חלודה גם לאחר שנים. יתרון חשוב נוסף בפרגולות אלומיניום בפתח תקווה הוא מגוון רחב של גוונים וצבעים מיוחדים שעומדים לרשותכם מה שמגדיל את אפשרויות העיצוב לאין שיעור לעומת פרגולות עץ.

בנוסף יש אפשרות להוסיף דלתות זכוכית מחוסמת בפתחי הפרגולה כך שלא משנה באיזה מזג אויר, אפשר להמשיך ליהנות מהחצר שלכם והעיצוב פשוט מרשים ויוקרתי.

פרגולות אלומיניום בפתח תקווה מחירון (מחירים משוערים)

מחפשים פרגולות אלומיניום בפתח תקווה מחירים? צפו במחירון פרגולות עם מחירים משוערים. אם ברצונכם לקבל הצעת מחיר מדויקת פנו אלינו לטלפון שבאתר.

סוגי פרגולות אלומיניום בפתח תקווהפרגולות אלומיניום בפתח תקווה מחירים משוערים
פרגולות אלומיניום בפתח תקווה ממוצעותכ מ-550 ₪ למטר רבוע
פרגולות אלומיניום בפתח תקווה דמוי עץ600 – 1500 ₪ למטר רבוע
פרגולות אלומיניום בפתח תקווה נפתחות900 – 1800 ₪ למטר רבוע
פרגולות אלומיניום בפתח תקווה תלויות700 – 1600 ₪ למטר רבוע
פרגולות אלומיניום בפתח תקווה חשמליות1000 – 2000 ₪ למטר רבוע
פרגולות קשת אלומיניום3500 – 5000 ₪ ליחידה
פרגולות אלומיניום בפתח תקווה בשילוב זכוכית1000 – 2200 ₪ למטר רבוע
פרגולות אלומיניום בפתח תקווה לחנייה900 – 1800 ₪ למטר רבוע

פרגולה חשמלית מתקפלת | נאספת

פרגולה חשמלית מתקפלת מעניקה לכם את האפשרות לפתוח ולסגור בהתאם לצורך את שלבי האלומיניום בצורה טכנולוגית מרשימה להפליא (יש אפשרות להוסיף שלט אלחוטי לפתיחה וסגירה של הפרגולה)  בימים חמים אפשר בפשטות לפתוח את השלבים ולתת לאוויר להיכנס ולאוורר את החלל.

אם אתם חוששים לחדירת מים בין לשלבים  - אל חשש! את כל סוגי הפרגולות אנחנו מספקים עם אחריות מלאה שאף טיפת מים לא תחדור את גג הפרגולה שלכם.

הפרגולות מיוצרות כולן מחומרי אלומיניום ונירוסטה כולל הברגים, המסילות ושאר החלקים המרכיבים כך שגם כשאתם בוחרים בפרגולה חשמלית אין חשש לחלודה ותחזוקה נוספת.

פרגולה צפה - פרגולה תלויה

אם אתם רוצים לשמור על שטח החצר פתוח ורחב, ובנוסף לקבל הצללה מלאה ויוקרתית הפרגולה המומלצת ביותר היא פרגולה צפה או בשמה השני פרגולה תלויה מאלומיניום בניית פרגולה צפה ללא עמודים מעניקה ניצול מלא של שטח החצר, המרפסת או החניה שלכם. לעיתים העמודים מפריעים לחופש התנועה באזורים מסוימים ולכן כיום הפרגולה המומלצת והנמכרת ביותר היא פרגולה צפה , את הפרגולה ניתן לבחור במגוון גדלים , צבעים וסגנונות שונים. חלקי האלומיניום עוברים צביעה מקצועית בתנור.

פרגולות אלומיניום בפתח תקווה תמונות

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram