פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום לחצר - פרגולות אלומיניום חשמליות - פרגולות אלומיניום תלויות - סגירת מרפסת - סוככים אלומיניום 

פרגולות אלומיניום - תמונות

למה פרגולת אלומיניום?

פרגולה מאלומיניום נחשבת לפרגולה בראש שקט, התחזוקה מינימלית ביותר ומבחינת משקלים פרגולה מאלומיניום קלה יותר מפרגולות ברזל או פרגולות עץ שונות שמשקלם לפעמים באופן מפתיע כבד משמעותית מפרגולות מאלומיניום. פרגולה מאלומיניום עמידה בכל מזג אויר ואינה מתבלה כפרגולת עץ שלאורך השנים דורשת תחזוקה ברמה שנתית, במקרה שפרגולת עץ לא מתוחזקת נכון ובקפידה הבלאי גבוה עד איבוד החומר לגמרי. לעומת זאת תחזוקת פרגולה מאלומיניום דורשת ניקיון טוב ושימון הצירים במקרה של פרגולות רפפות או פרגולות נפתחות. המחירים כמובן מעט יותר גבוהים מפרגולות העץ אך לעומת תחזוקה שוטפת ופחד מבלאי בעתיד בפרגולות העץ יש שיבחרו דווקא בפרגולות אלומיניום ויקנו בזה שקט לאורך שנים רבות בהן לא יצטרכו לצבוע ולסגור סדקים למיניהם שנוצרים במשך זמן ממושך ללא טיפול ראוי בעץ. מבחינה עיצובית לפרגולות האלומיניום יש המון מה להציע, מגוון רחב של צבעים מטאלים וצבעי פאסטל וזית שמתאימים יותר לאזורי הגינה והצמחים טקסטורות שונות לפי בחירה ואפילו ציורים ונופים שיקשטו את הפרגולה שלכם בשלל  גוונים.

פרגולת עץ או פרגולת אלומיניום?

כל פרגולה עץ או אלומיניום מוסיפה צל נוסף בגינה או במרפסת שלכם, וכך אתם מקבלים חלל נוסף   לשימושים נוספים בכל תנאי מזג האויר בין בחורף ובין בקיץ, לפרגולות העץ ולפרגולות האלומיניום יש יתרונות וחסרונות וחשוב מאוד לקחתם בחשבון בשלבי התכנון של פרגולה שלכם: פרגולות עץ הן יותר סטטיות ואין גיוון רב בצורתן, אך למרות זאת הן מוסיפות לאווירה הנעימה והכפרית בגינה בצבעי העץ המשתלבים נפלא עם הצמחים והעצים.

לפרגולות אלומיניום יש יתרונות רבים לעומת פרגולות העשויות מחומרים אחרים אך יש חיסרון בולט והוא המחירים הגבוהים יחסית לשאר סוגי הפרגולות המוצעות בשוק. כנגד חסרון זה יש המון יתרונות:

* משקל החומר הקל.

* תחזוקה קלה עד בלתי מורגשת.

* עמידות החומר לאורך שנים רבות באיכות.

* מגוון צבעים ועיצובים רחב יותר לבחירה.

 * בעיית המזיקים הידועה בפרגולות העץ אינה קיימת כלל.

* אפשרות לתוספת פתיחה וסגירה ע"י מנגנון חשמלי כולל שלט חכם.

 

תחזוקת פרגולת אלומיניום לעומת עץ

אחד השיקולים שחייב לקחת בחשבון לפני בחירת פרגולה הוא נושא התחזוקה.
בפרגולת עץ התחזוקה לאורך השנים גדולה יותר אם בצבע שדוהה ומצריך שימון של העץ והכנה שלעיתים לוקחת המון זמן יקר, כיסוי הסדקים שנוצרים לאורך השנים וכו' וכמובן חומרים נוספים ששומרים על העץ באיכות טובה לאורך השנים. מחירי החומרים לא גבוהים במיוחד אך העבודה הנדרשת לשימור פרגולת עץ דורשת לעיתים זמן רב או תשלום לבעלי מקצוע שיבצעו את העבודה במקומכם. לעומת זאת נושא התחזוקה בפרגולת אלומיניום כמעט ואינו מורגש אין צורך לחדש את הצבע והחומרים לא עוברים שינויים קיצוניים אפילו תחת השמש החזקה שלנו.

פרגולת אלומיניום לחצר

פרגולה לחצר מאלומיניום היא הבחירה המשתלמת ביותר אם בהוצאות תחזוקה לאורך זמן ואם בעיצוב מרהיב ומשתנה לפי טעמכם. גשמים או רטיבויות למיניהם אינם מהווים בעיות של חלודה גם לאחר שנים. יתרון חשוב נוסף בפרגולות אלומיניום הוא מגוון רחב של גוונים וצבעים מיוחדים שעומדים לרשותכם מה שמגדיל את אפשרויות העיצוב לאין שיעור לעומת פרגולות עץ.

בנוסף יש אפשרות להוסיף דלתות זכוכית מחוסמת בפתחי הפרגולה כך שלא משנה באיזה מזג אויר, אפשר להמשיך ליהנות מהחצר שלכם והעיצוב פשוט מרשים ויוקרתי.

פרגולות אלומיניום מחירון (מחירים משוערים)

מחפשים פרגולות אלומיניום מחירים? צפו במחירון פרגולות עם מחירים משוערים. אם ברצונכם לקבל הצעת מחיר מדויקת פנו אלינו לטלפון שבאתר.

סוגי פרגולות אלומיניום פרגולות אלומיניום מחירים משוערים
פרגולות אלומיניום ממוצעותכ מ-550 ₪ למטר רבוע
פרגולות אלומיניום דמוי עץ600 – 1500 ₪ למטר רבוע
פרגולות אלומיניום נפתחות900 – 1800 ₪ למטר רבוע
פרגולות אלומיניום תלויות700 – 1600 ₪ למטר רבוע
פרגולות אלומיניום חשמליות1000 – 2000 ₪ למטר רבוע
פרגולות קשת אלומיניום3500 – 5000 ₪ ליחידה
פרגולות אלומיניום בשילוב זכוכית1000 – 2200 ₪ למטר רבוע
פרגולות אלומיניום לחנייה900 – 1800 ₪ למטר רבוע

פרגולה חשמלית מתקפלת | נאספת

כיום כדי ליצור שילוב של יוקרה והצללה איכותית יחד, הפרגולה המומלצת ביותר היא פרגולה חשמלית מתקפלת מאלומיניום מבית פנלטק המעניקה לכם את האפשרות לפתוח ולסגור את הרפפות בהתאם לצורך ולתנאי מזג האויר. את רפפות האלומיניום ניתן לפתוח ולסגור בצורה טכנולוגית מרשימה ופשוטה ביותר, ע"י שלט אלחוטי המכוון את הרפפות לפתיחה מלאה או חלקית, כך שבימים חמים אפשר בפשטות לפתוח את השלבים ולתת לאוויר להיכנס ולאוורר את החלל, ובימים גשומים יותר לסגור הרמטית את הרפפות ולהגן על החלל מכניסת מים.

אם אתם חוששים לחדירת מים בין לשלבים  - אל חשש! את כל סוגי הפרגולות אנחנו מספקים עם אחריות מלאה שאף טיפת מים לא תחדור את גג הפרגולה שלכם ויהיה ניתן להנות מהחלל המקורה גם בימים הגשומים ביותר בשנה.

הפרגולות מיוצרות כולן מחומרי אלומיניום ונירוסטה כולל הברגים, המסילות ושאר החלקים המרכיבים כך שגם כשאתם בוחרים בפרגולה חשמלית מאלומיניום אין חשש לחלודה ותחזוקה נוספת. בכל הנוגע למנגנון החשמלי אין צורך בתחזוקה כלל, ובמקרה של בלאי אנו מחויבים ללקוחותינו להחליף את החלקים הבלויים במסגרת האחריות למעט נזקים.

פרגולה צפה - פרגולה תלויה

אם אתם רוצים לשמור על שטח החצר פתוח ורחב, ובנוסף לקבל הצללה מלאה ויוקרתית הפרגולה המומלצת ביותר היא פרגולה צפה או בשמה השני פרגולה תלויה מאלומיניום בניית פרגולה צפה ללא עמודים מעניקה ניצול מלא של שטח החצר, המרפסת או החניה שלכם. לעיתים העמודים מפריעים לחופש התנועה באזורים מסוימים ולכן כיום הפרגולה המומלצת והנמכרת ביותר היא פרגולה צפה , את הפרגולה ניתן לבחור במגוון גדלים , צבעים וסגנונות שונים. חלקי האלומיניום עוברים צביעה מקצועית בתנור.

סגירת מרפסת מאלומיניום

מרפסת ללא סגירה היא מרפסת מבוזבזת נקודה!

בימי החורף הגשמים מציפים את המרפסת – בקיץ השמש החזקה והחום הקשה של חודשי יולי אוגוסט לא מאפשרים לצאת ולשבת במרפסת ללא הצללה טובה. תחשבו כמה ימים של הנאה מישיבה במרפסת פשוט מתבזבזים לנו. לכן כהמלצה לשיפור איכות החיים אנו ממליצים לפשוט לבחור סגירה למרפסת שלכם במהרה.

אז באיזה סוגים של פרגולות ניתן לבחור לסגירת המרפסת?

אנו בחברת פנלטק מציעים ללקוחותינו שלושה סוגים של פרגולות לסגירת מרפסת:

  • עמודים – פרגולה מאלומיניום או עץ מחוברת כתמיכה על קירות המרפסת עם עמודים מלמעלה וסגירה מבד בעלת שתיים או שלוש שכבות שמשונית. כמו בפרגולות החצר גם כשמתכננים פרגולה כזו למרפסת כסגירה אנו ממליצים בשלבי התכנון לבדוק היטב עם הרשויות לגבי סוג הסגירה שבחרתם למרפסת לפי תקנה 101 "למבנים הפטורים מהיתר".
  • מרקיזה – היא כידוע הסגירה למרפסת הפופולרית ביותר בישראל, צורת המרקיזה היא חצי עיגול מבד המולחם על שלד ברזל אל חלד או אלומיניום לבחירה, השלד נתמך לקיר הבית והמרקיזה יורדת וסוגרת על דפנות המרפסת. ניתן לבחור גם מרקיזה חשמלית בעלת מנגנון פתיחה פשוט ונוח.
  • חיפוי עמודי בטון – בבניינים הנבנים לאחרונה וגם בבתים פרטיים ניתן לראות קבלנים רבים המשתמשים בעמודי בטון כסטנדרט בבניית המרפסות אך העמודים אינם מגיעים עם חיפוי. בפנלטק אנו מציעים מגוון של חיפויים גם מאלומיניום וגם מעץ בשלל סגנונות וצבעים לבחירתכם.

סוככים מאלומיניום

סוככי הזרועות מאלומיניום של פנלטק הם הסוככים הטובים ביותר לתנאי מזג אויר קיצוניים כמו במדינה שלנו. סוככים אלו מתאפיינים ביכולת לכסות שטחים גדולים או קטנים בצורה הטובה והיעילה ביותר,
הסוככים אינם דורשים תמיכה של עמודים או תמיכה דומה, הסוככים מגיעים בשתי אפשרויות פתיחה: פתיחה ידנית ופתיחה ע"י מנגנון חשמלי בלחיצת כפתור. סוככי הזרועות שלנו אינם מצריכים אישור מהרשויות המקומיות וההתקנה פשוטה מאוד יחסית לפרגולות אלומיניום הנתמכות בעמודים או פרגולות תלויות למיניהן.
את סוככי הזרועות למצוא בבתי עסק רבים, בתי קפה, מסעדות, קיוסקים וחנויות נוחות שונות וכמובן בבתים פרטיים ובתים בבתים משותפים.
חשוב לציין שעיקר השימוש בסוככים הוא דווקא בימי הקיץ ומיועדים להצללה מהשמש ולא לימים גשומים.

* לעסקים - יש אפשרות לבחור את גודל הסוכך לפי צרכי העסק ובנוסף להדפיס את הבד בצבעים שונים עם גרפיקה של העסק לפרסום.

* לבתים - ניתן לבחור גם כן את גודל הסוכך ולהתאים צבע לבד הסוכך לבחירתכם, פתיחה ידנית או ע"י מנגנון חשמלי.

את כל הבדים לסוככים אנו בפנלטק מספקים עם טכנולוגית הגנה מפני קרני UV - קרינת אולטרה סגול, שיוצרת חולשה של הבד לאורך הזמן, ייבוש של בד הסוכך ודהייה של הצבע.

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram