פרגולות עץ בנתניה

למה לבחור בפרגולת עץ

העיצוב – לרוב החצרות פרגולות העץ בנתניה הרבה יותר מחמיאות מפרגולות ברזל או פרגולות אלומיניום,
הנוף הכפרי לעיתים לא מקבל את גוף הברזל החזק או האלומיניום בצורה טובה
אך כמובן שאת פרגולות העץ הנוף הגנתי מקבל בברכה והפרגולה נראית ממש חלק מהנוף.

מזג האוויר - הבחירה בפרגולת עץ במדינה חמה כמו שלנו הוא פתרון הצללה אידיאלי
החום של חודשי יולי אוגוסט לא פשוט לנו וכשחושבים על אירוח בחצר כמובן שלא נרצה שאורחינו יסבלו מחום שפרגולות ברזל מייצרות
לכן כשבוחרים בפרגולות עץ הן יוצרות בידוד מסוים בין השמש לחוסים תחת צלה של הפרגולה שלכם.

מחיר – לרוב פרגולות עץ בנתניה הן יותר זולות אך כמובן שהמחיר לא בא על חשבון האיכויות
מחירי העץ אינם גדלים באותה מידה כמו מחירי הברזל והאלומיניום - נתון שבהחלט צריך לקחת
בחשבון כשהתקציב לא גדול במיוחד.

סוגי פרגולות עץ 

את הפרגולות עץ אנו מייצרים מסוגים שונים של עץ: עץ אלון, עץ אורן, עץ ארז עץ גושני לבן ועוד סוגי עץ שונים.
העץ אינו מחליד כמובן והתחזוקה פשוטה יחסית, וכשלאחר שנים הצבע מעט דוהה אפשר בקלות לחדשו ולתת לפרגולה שלכם מראה חדשני עם חומרים איכותיים ולא יקרים במיוחד.
את העצים לבניית הפרגולות אנו רוכשים מיבואני העץ הגדולים בארץ, כשכל סוג עץ מגיע מוקצע ומחוטא שלב חשוב ביותר שהעץ צריך לעבור על מנת לא להתליע. מחובתנו להסביר לכל לקוח שחשיבות התחזוקה של פרגולות העץ בנתניה חשובה מאוד לשימור הפרגולה במשך השנים, ולכן כחלק מתהליך הבניה הצוות  המקצועי שלנו נותן הדרכה  מלאה בנושא התחזוקה וכמובן שאנחנו כאן לכל שאלה ומוכנים לתת את השירות הנדרש בכל נושא.

באיזו סוג פרגולת עץ לבחור

בפאנלטק ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של פרגולות עץ בנתניה - מסוגי פרגולות תריסים נפתחות ועד לפרגולות עץ גושני מסיביות במיוחד. הצוות שלנו לוקח את המידות של שטח ההצללה ונותן לכל לקוח את המידע הנדרש לו על מנת להשלים את רעיון הפרגולה המושלמת עבורו, אם בסוגי העצים ואם בסגנונה של הפרגולה ויעודה. המנעד לבניית פרגולה רחב ביותר יש אפשרות ליצור פרגולה משולבת מברזל ועץ יחדיו כשהעמודים מברזל אך גג עשוי עץ או לחליפין פרגולות בעלות עמודי עץ גושני עבים וגג מאלומיניום. 

 

 

פרגולת דמוי עץ

אפשרות מעניינת שאנו ממליצים עליה היא פרגולות אלומיניום דמוי עץ, היתרונות הבולטים הם תחזוקה פשוטה יותר בשילוב נפלא של עיצוב מרשים וכפרי שעושים את העבודה בצורה מושלמת. 
המון לקוחות מבקשים את פרגולות העץ בתל אביב בגלל העיצוב החם והכפרי והאוירה הנעימה שמשרה המראה הטבעי של העץ.
אז כן, יש גם אפשרות לבחור בפרגולת אלומיניום שכולה דמוי עץ ולהרוויח את היתרונות משני הצדדים
תחזוקה כמעט אפסית בצירוף מראה העץ המשגע לבחירתכם בכל גווני העץ המקוריים.

פרגולת סוכה

כמה מאכזב לאחר שהושקעו מאמצים גדולים כסף וזמן יקר עבור הפרגולה שבחרתם ועיצבתם לכם אבל במקרים רבים כשרותה מוטלת בספק מבחינה הלכתית. אנחנו מייצרים עבורכם פרגולות עץ בנתניה עם רפפות נפתחות או מתפרקות כך כשגם בחג הסוכות לא תתמודדו עם שאלות הלכתיות סבוכות, ותמשיכו לארח את המשפחה והחברים תחת הפרגולה שרכשתם באותו חלל מרשים ונעים שאתם רגילים לארח בו בשאר ימי השנה.

פרגולה מעץ גושני

בשנים האחרונות העץ הנבחר ביותר לפרגולות הוא העץ גושני, הקורות הגדולות והמסיביות מייצרות תחושת עוצמה עם שילוב של תחזוקה פשוטה יותר משאר סוגי העץ השונים, עובי הקורות מייצר חוסן מפני מזיקים ופגעים שונים ועם תחזוקה פשוטה קורות העץ יחזיקו לאורך שנים באיכות גבוה.

לכל סוג של התקנה של פרגולה מעץ גושני ניתן להתאים מידות ואורכים לעצים לפי הצורך. ובנוסף ניתן גם לבחור צבעים שונים אך כמובן הצבע הטבעי של העץ הוא הנבחר ביותר מסיבות רבות, התאמת צבעי העץ הטבעיים מתאימים בצורה מושלמת לנוף החצר ומשרה תחושה נעימה ואוורירית.

פרגולות גן - כאלמנט עיצובי

פרגולות גן משמשות פתרון מושלם לימי הקיץ החמים במדינתנו גם כמקום מוצל בחצר גדולה וגם כפריט עיצובי לחצר שלכם את פרגולות הגן והיופי אפשר לבחור במגוון סגנונות שונים הן בצורות השונות, והן בצבעים ומידות מיוחדות לסגנון החצר. הן עשויות ממגוון של חומרים שונים וניתן באופן גמיש מאוד "לשחק" עם מיקומן וצורתן.
בעוד שבעבר נבנו הפרגולות גן לצרכי הצללה ובעיקר הגנה מפני תנאי מזג אוויר קיצוניים של ימי שמש חזקים או ימים גשומים, הרי שכיום הן מהוות כמעין פריט עיצובי המותאם לאזורים בו הפרגולה ממוקמת ומשתלבת באופן מושלם בחצר.
פרגולות גן ויופי נמצאות בחצרות הבתים או בגינות, אך גם ניתן למצוא אותן במקומות ציבוריים שונים המעוניינים ליהנות מהמראה המיוחד והכפרי שלהן, ניתן למצוא אותן בבתי מלון למיניהם, בצימרים, חופים פרטיים ובבתי הקפה באווירה כפרית חמימה.
פרגולות גן אלו עשויות בדרך כלל מעץ גושני, אך ניתן למצוא אותן גם מאלומיניום או מברזל הכול כמובן לפי סגנון החצר ודרישת הלקוח. פרגולות הגן והיופי כוללים אלמנטים עיצוביים נהדרים וחדשניים, אשר מעניקים לגינה מראה ייחודי, הטכניקות והשיטות המתקדמות, בעזרתן מייצרים את פרגולות הגן והיופי כיום, מאפשרות ליהנות מפרגולות גן איכותיות ועמידות במיוחד, המחזיקות מעמד באיכות גבוה לאורך שנים רבות למרות תנאי מזג האויר הקיצוניים. על מנת לשלבן בגינה בצורה טבעית ניתן להוסיף בסמוך להן צמחים מתפסים, המשדרגים את המראה שלהן ויוצרים אווירה אינטימית ונעימה. מובן שיש לקחת בחשבון את תפקידה של הפרגולה עצמה ולכן צריך לבחור בחומרים איכותיים ביותר לפרגולת גן שלא דורשים תחזוקה רבה.
ניתן להוסיף אלמנטים עיצוביים שונים לקבלת מראה מרהיב גם בלילות למשל תאורה חמה ועדינה מומלצת מאוד ומוסיפה לתחושה אינטימית מיוחדת.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram